HD WALLSServisler

HD Walls olarak tüm müşterilerimize en üst kalitedeki hizmeti tüm esneklikleri sağlayarak hızlı bir şekilde veriyoruz. % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak adına müşterilerimizin tüm satış öncesi ve sonrası tüm talepleri ile yakından ilgileniyoruz. Baskı öncesi belirtilen kağıt tiplerinde numuneler alıp, gerekli renk / desen boyutu değişikliklerini yaparak, talep edilirse kağıdın uygulanacağı duvara render çalışması yaparak,  deseni taleplere göre revize ederek en üst baskı kalitesinde üretimini yapıp birkaç gün içerisinde sevk ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin özel taleplerine cevap vermek adına tasarımcılarımız bir proje için talep edilen tasarımları o işe özel olarak geliştirebiliyor, mevcut desenler üzerinde yine proje bazlı özel değişiklikler yapabiliyor. 

ESNEKLİK

Tüm görselleri duvar ölçülerine göre talebinize istinaden renk ve boyutlarda oynamalar yaparak dilediğiniz kağıt tipinde baskıya alabiliyoruz.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Tüm baskılar kalite kontrol sonrası sipariş yoğunluğuna ve işin aciliyeti göz önünde bulundurularak birkaç gün içerisinde üretilip teslim ediliyor

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Baskı öncesi talep edilen kağıt tipleri üzerinde numune baskılar alınıyor, baskı sonrası yerinde kontrol yapılıp memnuniyet sağlanana kadar hizmet veriliyor.

Desenlerimiz

@hdwalls_ on instagram