HD WALLSServisler

HD Walls olarak müşterilerimize en üst seviye hizmeti sunmaktayız. Üretim aşamasının başlangıcından sonuna kadar ve ürünün uygulaması sırasında oluşabilecek tüm aksaklıklarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetmekteyiz. Baskı öncesi talep edilen desenden 6 farklı kağıt tipi üzerinde numune üretip sunuyoruz, böylece son karar verilmeden önce herşey daha net oluyor. Yine talep üzerine ürünlerin arka plan renklerinde veya desende bulunan objelerde (çiçek, ağaç vb.) oynamalar yaparak (boyut değişikliği, pozisyon değişikliği, büyütme, küçültme, renk oynamaları) baskıda mükemmel bir sonuç elde ediyoruz. Özel desen taleplerinde tasarımcılarımız talep edilen deseni birkaç gün içerisinde çalışıp müşterimize sunuyor, dolayısıyla müşterimiz hayalindeki desen çalışmasının aynısına HD Walls ile gerçekleştiriyor.

ESNEKLİK

Talebinize göre 6 farklı kağıt yüzeyine baskı alabilir, desenleri duvar ölçülerine göre istediğiniz gibi ayarlayabiliriz. Desenlerin renklerinde (arka plan renkleri veya desende bulunan objelerin renkleri) ve boyutlarında talebe göre düzenlemeler yapabiliyoruz, yeter ki müşterilerimiz hayalindeki sonuca ulaşsın.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Tüm baskılar gönderim yapılmadan önce hatalara karşı dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Baskı hatalarında hatalı parçaların yenisi acilen üretime alınır. Baskı sürelerimiz 3-4 iş günü olmakla birlikte acil taleplerde üretim süresi duruma göre kısalabilmektedir. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Hataları ve yanlış anlaşılmaları önlemek adına baskı öncesi talep edilen kağıt türlerinden numune baskılar alınmaktadır. Baskı sonrası uygulama ile ilgili yaşanabilecek problemlerle ilgili çözümler müşterilerimize anında sunulmaktadır. Hem baskı öncesi hem de baskı sonrası % 100 müşteri memnuniyeti felsefesini benimsiyoruz.

Koleksiyonlarımız