HD WALLSSık Sorulan Sorular

Duvar kağıdının üretimden çıkışı sipariş yoğunluğuna ve sipariş edilen metraja göre değişmektedir,  standart üretim süremiz 3-4 iş günüdür. 

Desenlerimizde standart ölçüler bulunmamaktadır, duvar ölçüsüne göre her biri ayarlanıp, duvardaki görüntüsü alıcı ile paylaşılmaktadır.     

Koleksiyonlarımızda bulunan desenlerin tamamına özel renk çalışmaları yapılabilmektedir. Bir çoğunda (tamamında değil) desende bulunan öğelerde oynamalar yapılmaktadır. (çiçeğin pozisyonu, boyutu vb. gibi) Arka plan rengine veya desenin bazı bölgelerine talep edilen RAL Kodundaki renk girilebilmektedir. Detaylı bilgi için servisler bölümüne göz atabilirsiniz. Servisler

Duvar Kağıdı uygulamasında Jet-tex Comfort ve Tekstil tabanlı vinil duvar kağıdı gibi özel duvar kağıtları hariç diğer kağıt tiplerinde standart duvar kağıdı tutkalları kullanılabilir. Jet-Tex Comfort için standart duvar kağıdı tutkalına % 30 oranında ahşap tutkalı eklenerek bir karışım oluşturulması ve bu karışımın uygulanması önerilir. Tekstil tabanlı vinil duvar kağıdı için Methylan Ovalit tutkalı veya onun içeriğine benzer bir tutkal kullanılabilir.

Duvar kağıtlarımızın tamamı yıkanabilir kağıtlardır, ıslak hacimlerde, banyolarda kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları yalnızca duş alınan bölgenin içerisinde kullanılamaz, onun dışında diğer alanlarda (klozet, lavabo üzeri gibi) rahatça kullanabilirsiniz. 

İstanbul içerisinde ve çevresindeki illerdeki tüm duvar kağıdı işçilikleri için destek verecek ekibimiz bulunmaktadır. Türkiye'nin ve dünyanın diğer ülkelerindeki uygulamalar için duvar kağıdının uygulanacağı bölgelerde başka ekiplerden destek alınabilir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim

Duvar kağıtları standart üretimden 2 cm. bindirme payı ile üretilerek çıkıyor. Talep edilirse ek yerleri yan yana uygulanacak şekilde de üretilebilir. Ek yerleri bana uygun şekilde uygulandığı zaman kağıtlar duvarda ek yerini belli etmeyecektir.

Jet-Tex Comfort kağıdının süper-geniş hali 310 cm. ve altındaki duvar ölçülerinde tek parça olarak, ek yeri olmadan uygulanabilmektedir. Ürünleri bizden direk satın alabilirsiniz (İstanbul, Türkiye) ama dilerseniz bölgenize yakın olan bayimizi / distribütörümüzü de size yönlendirebiliriz.

Tüm yüksek çözünürlüklü görseller baskıya alınabiliyor (netliği duvar ölçüsüne göre değişmek üzere).  Bunun için talep ettiğiniz görseli request@hdwalls.com.tr adresine mail olarak gönderebilirsiniz, çözünürlüğü duvar ölçüsüne göre bakıp, kontrol ettikten sonra uygunluğuna dair size geri dönüş yapacağız. Her yüksek çözünürlüklü görsel baskıya uygun değildir, baskı öncesi kontrol edilmesi gerekmektedir.

Instagram'daki HD WALLS hesabımızı takip ederseniz tüm güncel uygulamalarımızın fotoğraflarını görebilirsiniz.

talep@hdwalls.com.tr adresine mail göndermeniz yeterlidir, konuyla alakalı en kısa zamanda arkadaşlarımız ilgilenecektir.

Desenlerin kendilerine ait olan sayfalarına girdiğinizde tüm kağıt tipleri ile ilgili teknik bilgilere ulaşabilirsiniz. Sertifika ve test sonuçları için bize ulaşabilirsiniz.

@hdwalls_ on instagram