HD WALLSSık Sorulan Sorular

Duvar kağıdının üretimden çıkışı sipariş yoğunluğuna ve sipariş edilen metraja göre değişmektedir,  standart üretim süremiz 3-4 iş günüdür. 

Desenlerimizde standart ölçüler bulunmamaktadır, duvar ölçüsüne göre her biri ayarlanıp, duvardaki görüntüsü alıcı ile paylaşılmaktadır.     

Koleksiyonlarımızda bulunan desenlerin tamamına özel renk çalışmaları yapılabilmektedir. Bir çoğunda (tamamında değil) desende bulunan öğelerde oynamalar yapılmaktadır. (çiçeğin pozisyonu, boyutu vb. gibi) Arka plan rengine veya desenin bazı bölgelerine talep edilen RAL Kodundaki renk girilebilmektedir. Detaylı bilgi için servisler bölümüne göz atabilirsiniz. 

Servisler

Duvar Kağıdı uygulamasında Jet-tex Comfort ve Tekstil tabanlı vinil duvar kağıdı gibi özel duvar kağıtları hariç diğer kağıt tiplerinde standart duvar kağıdı tutkalları kullanılabilir. Jet-Tex Comfort için standart duvar kağıdı tutkalına % 30 oranında ahşap tutkalı eklenerek bir karışım oluşturulması ve bu karışımın uygulanması önerilir. Tekstil tabanlı vinil duvar kağıdı için Methylan Ovalit tutkalı veya onun içeriğine benzer bir tutkal kullanılabilir.

Duvar kağıtlarımızın tamamı yıkanabilir kağıtlardır, ıslak hacimlerde, banyolarda kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları yalnızca duş alınan bölgenin içerisinde kullanılamaz, onun dışında diğer alanlarda (klozet, lavabo üzeri gibi) rahatça kullanabilirsiniz. 

İstanbul içerisinde ve çevresindeki illerdeki tüm duvar kağıdı işçilikleri için destek verecek ekibimiz bulunmaktadır. Türkiye'nin ve dünyanın diğer ülkelerindeki uygulamalar için duvar kağıdının uygulanacağı bölgelerde başka ekiplerden destek alınabilir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim

Tüm üretimleri 2 cm. kenarlarda bindirme payı ile birlikte üretiyoruz. Eğer talep edilirse 2 cm. bindirme payı iptal edilerek yan yana olarak uygulanacak şekilde de üretilebilir. Uygulama üretilen metoda uygun olarak düzgün bir şekilde yapıldığı zaman ek yerleri belli olmayacak şekilde duvarda görüntü oluşturacaktır.

Jet-Tex Comfort adındaki kağıt tipimizin duvar yüksekliği 310 cm.'nin altındaki duvarlarda kullanılabilen süper-geniş ölçüsü bulunmaktadır, bu kağıt tipi ile ek yersiz uygulama mümkündür (tüm duvara tek parça). Detaylar için KAĞIT TİPLERİ bölümümüze bakabilirsiniz.

Ürünleri bizden direkt olarak satın alabilirsiniz (İstanbul) veya bulunduğunuz bölgeye yakın bir bayimizi / distribütörümüzü size yönlendirebiliriz.

Tüm yüksek çözünürlüklü görselleri baskıya alabiliyoruz (görselin netliği duvar ölçüsüne göre değişebilir). Bunun için lütfen imaj dosyasını bizimle talep@hdwalls.com.tr  adresine mail atarak paylaşınız.  Görselin çözünürlüğünü verdiğiniz duvar ölçüsünde kontrol edip size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız. Her yüksek çözünürlüklü imaj dosyası baskı için uygun olmayabilir, baskı öncesi mutlaka kontrol yapılması gerekmektedir.

Resmi INSTAGRAM sayfamızdan- https://www.instagram.com/hdwalls_official/ güncel uygulamalarımızın fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

talep@hdwalls.com.tr adresine e-mail göndererek siparişinizi iletebilirsiniz. Talebinizle ilgili en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır tarafınıza.

Herhangi bir desenimizin kendi sayfasına girdiğinizde kağıt tipleriyle ilgili teknik bilgileri göreceksiniz. Sertifikalar ve test sonuçları için lütfen bize ulaşınız.