• Menşei:Türkiye
 • Termin:3-4 iş günü
 • Genişlik:90 cm - Hasır vinil
  100 cm - Mat vinil, Düz ve Metallic Non-woven
  131 cm - Jet-tex comfort ve Tekstil tabanlı vinil
 • Yanmazlık:B-s1, d0 – Mat Vinil ve Jet-Tex Comfort
  C-s1, d0 – Metallic Non-Woven ve düz Non-Woven
  B-s2, d0 – Hasır Vinil
  ASTM-E84 - Class A – Tekstil Tabanlı Vinil
 • Kağıt Türü:Mat Vinil
  Hasır Vinil
  Düz Non-Woven
  Metallic Non-Woven
  Tekstil-Tabanlı Vinil
  Jet-tex Comfort (% 100 Polyester)
 • M² Ağırlığı:180 gram - Düz Non-Woven
  250 gram - Mat Vinil, Metallic Non-Woven
  300 gram - Hasır Vinil
  340 gram, 15 OZ -Tekstil Tabanlı Vinil
  390 gram - Jet-tex Comfort
 • Kullanım Alanı:Genel alanlar, yüksek trafik bölgeleri, ıslak hacimler (duş bölgesi harici tüm banyo, spa, soyunma odası, havuz kenarı gibi yerler), hastaneler, sağlık kuruluşları (Jet-tex comfort & Non-woven).
 • Özellikler:Renk atmazlık, sürtünmeye karşı dayanıklılık, yüksek baskı kalitesi, ağır metaller içermez, yıkanabilir, ışığa karşı yüksek dayanıklılığa ve yanmazlık özelliğine sahiptir. VOC İç Mekan Emisyonu: A+

HD Walls markamıza ait kendi tasarımlarımızı içeren desenlerin oluşan HD Walls Digital duvarda sınırsız tasarım imkanı sağlamaktadır. Her koleksiyonun kendine ait bir teması bulunmaktadır. HD WALLS DIGITAL COLLECTION 02'de yoğun olarak soyut ağırlıklı, beton görünümlü tekstürler üzerinde modern ve klasik figürlerin kolajını içeren desenler bulunmaktadır. Antik Roma'dan günümüz New York'una, Galata Kulesi'nden 1800'lü yılların Tokyo'suna kadar birçok bölgenin sembolik yapılarına ait desen çalışmaları içeren DIGITAL COLLECTION 02'de tüm desenler duvar ölçüsüne göre özel olarak üretilmektedir. Ayrıca tüm desenler kişinin zevkine göre küçük dokunuşlarla (yazı ekleme, renk değişikliği gibi) zenginleştirilebilir, istenen duvar kağıdı tipi üzerine numune baskı üretilerek son baskı öncesi gerekli görülen değişiklikler yapılabilir. 2019 yılının son çeyreğinde çıkan HD WALLS DIGITAL 03 Koleksiyonunda tropikal ağırlıklı desenlerin modern dünyaya adaptasyonu ve romantik tasarımların bulunduğu desenler yer almaktadır. Tüm desenler güncel olarak teknik özellikleri, dokuları farklı olan 6 farklı kağıt tipine yapılmaktadır.