HD WALLSKağıt Tipleri

DÜZ NON-WOVEN

DÜZ NON-WOVEN

Düz Non-Woven; Pvc içermeyen, % 100 ekolojik, üzerine basılacak pürüzsüz bir yüzeye sahip kağıt tipidir. Düz Non-Woven'ın üzerinde baskı yapıldığı zaman renkler canlı gözükür.

METALLIC NON-WOVEN

METALLIC NON-WOVEN

Metallic Non-Woven; Pvc içermeyen, % 100 ekolojik, metalik bir dokuya sahip, 4 farklı renk alternatifinde baskı alınabilen bir kağıt tipidir. Siyah-beyaz eskiz çalışmaları bu kağıt tipinde büyüleyici bir görüntüye sahiptir.

HASIR VİNİL

HASIR VİNİL

Hasır Vinil; m2'si 300 gram ağırlığında, hasır görünümlü yüzeye sahip vinil duvar kağıdıdır. Hasır Vinil özellikle desenin düz bölümünde doku istenen çalışmalar için kullanışlıdır. Hasır Vinil mat bir yüzeye sahiptir, baskıda renkler daha soluk çıkacaktır.

MAT VİNİL

MAT VİNİL

Mat Vinil mat görünümü, duvarda renklerin daha az göze çarpıcı, daha pastel olmasını tercih edenler için uygundur. Mat Vinil'in pürüzsüz yüzeyi sayesinde renk pigmentlerinin tamamı rahatça emilir ve baskıda mükemmel bir sonuç ortaya çıkar.

JET-TEX COMFORT

JET-TEX COMFORT

Jet Tex Comfort; teknik özellikleri yüksek, pvc içermeyen, darbelere karşı dayanıklı , pürüzsüz bir dokuya sahip polyester kağıt tipidir. Jet Tex Comfort'un ayrıca süper-geniş ölçülü rulosu mevcuttur, 310 cm.'nin altındaki duvar yüksekliklerindeki duvarlarda ek yeri olmadan tek parça halinde uygulanabilir (ek yersiz).

TEKSTİL-TABANLI VİNİL

TEKSTİL-TABANLI VİNİL

Tekstil tabanlı vinil; dayanıklı, polyester kumaş tabanlı, vinil yüzeyli, konut ve otel projelerinde genel alanlar,odalar vb. alanlarda sıkça kullanılan bir kağıt tipidir. Tekstil tabanlı vinil'in kumaş dokusuna benzer dokusu vardır ve mat görünümlüdür.