HD WALLSKağıt Tipleri

MAT VİNİL

MAT VİNİL

Mat vinil; düz bir yüzeye sahip, renkleri mat çıkartan, m2 ağırlığı 250 gram olan, yıkanabilir ve alev almazlık özellikleri de bulunan en sık kullanılan kağıt tipimizdir.

HASIR VİNİL

HASIR VİNİL

Hasır Vinil; hasır dokusuna sahip, kağıt tabanlı, vinil yüzeyli, m2 ağırlığı 300 gram olan, alev almazlık ve yıkanabilir özellikleri bulunan, renkleri biraz daha mat gösteren kağıt tipimizdir.

DÜZ NON-WOVEN

DÜZ NON-WOVEN

Düz Non-Woven; pvc içermeyen, %100 ekolojik, üzerine basılacak pürüzsüz bir yüzeye sahip, baskıda renkleri canlı gösteren bir kağıt tipidir.

METALLIC NON-WOVEN

METALLIC NON-WOVEN

Metallic Non-Woven, pvc içermeyen, tamamen ekolojik olan, metalik dokuya sahip, 4 farklı zemin rengine sahip olan, siyah beyaz çalışmalarda ve soyut görsellerde en sık tercih edilen kağıt tipimizdir.

TEKSTİL-TABANLI VİNİL

TEKSTİL-TABANLI VİNİL

Tekstil tabanlı vinil; kumaş dokusuna sahip, polyester kumaş (tekstil) tabanlı, vinil yüzeyli, konut ve otel projelerinde genel alanlar,odalar vb. alanlarda sıkça kullanılan bir kağıt tipidir.

JET-TEX COMFORT

JET-TEX COMFORT

Jet Tex Comfort; teknik özellikleri yüksek, pvc içermeyen, darbelere karşı dayanıklı , pürüzsüz bir dokuya sahip polyester kağıt tipidir.

@hdwalls_ on instagram