HD WALLSHaberler

DIGITAL COLLECTION 03 YAYINDA

06/11/2019

Zamansız, İkonik Tasarımlar

Estetik değerler üzerine kurulu, zamansız ikonik tasarımlar içeren HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03 HD WALLS markasının üçüncü dijital koleksiyonu olarak hazırlanmıştır. Katalogda 3 farklı tasarımcının kendine özgü hatlarını içeren; enerjisi, rengi ve tasarımları ile dikkat çeken birçok çalışma bulunmaktadır. Tüm tasarımlar duvar ölçüsüne göre ölçeklendirilebilir, desenlerin içerisinde bulunan figürlerde ve objelerde talep edilen değişiklikler yapılabilir. Kişiye özel tasarımların da yapılabildiği HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03'te mekana ferahlık ve estetik katacak çalışmaların her biri HD WALLS''a özgü, sıra dışı çalışmalardır.

Altı Farklı Kağıt Tipi Üzerine Baskı

HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03''te bir önceki koleksiyondan farklı dört kağıt tipi ile toplam altı kağıt tipi bulunmaktadır. Trafiği yüksek ve düşük alanlara göre farklı kağıtlar, ıslak hacimler için farklı kağıt tipleri sunulmaktadır. PVC içermeyen, %100 ekolojik, düz ve metalik dokulu "non-woven", PVC içermeyen %100 polyester içerikli, yırtılmaya karşı dayanıklı, ağır gramajlı Jet Tex Comfort, yüksek trafikli alanlarda kullanıma uygun olan kumaş dokulu tekstil tabanlı vinil, hasır dokulu kağıt tabanlı vinil ve pürüzsüz yüzey içeren mat görünümlü vinil duvar kağıdı ile tüm projeler için birçok kağıt tabanı alternatifi bulunmaktadır. Ayrıca metalik dokulu "non-woven" duvar kağıdında bulunan dört farklı renk tonu ile kara kalem çalışmalarında zemin rengi ile göze hitap eden tasarımlar elde etmek de mümkün.

DAHA FAZLA

METROPOL AVM'DEKİ COOKSHOP RESTAURANT'A UYGULAMA

04/10/2019

İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan Metropol Alışveriş Merkezinde yeni açılan Cookshop Restaurant'ta üç duvarda duvar kağıdı uygulamaları yapıldı. Her bir duvar için özel desenin tasarlandığı duvarlarda özellikle 6,5 metre x 6,5 metre boyutundaki büyük duvarda yaptığımız sulu boya efektli, tablo görünümlü duvar kağıdı deseni oldukça ilgi görüyor. Tüm kağıtların baskıları Japonya'dan ithal hasır görünümlü hasır vinil duvar kağıdına yapıldı.DAHA FAZLA

@hdwalls_ on instagram